Dravce - Zjednodušená verzia stránok

Aktuality - Zber veľkoobjemového odpadu

Obec Dravce v súlade so zákonom o odpadoch a všeobecne záväzným nariadením obce, zabezpečuje v našej obci zber veľkoobjemového odpadu, ktorý sa uskutoční od 19.mája 2022 ( do ich naplnenia)

Obec Dravce v súlade so zákonom o odpadoch  a všeobecne záväzným nariadením obce, zabezpečuje v našej obci  zber veľkoobjemového odpadu, ktorý sa  uskutoční od 19 .mája  2022   ( do ich naplnenia) Kontajnéry  sú pristavené :  v obci Dravce -pri parku a v obci Bukovinka  -pri autobusovej zastávke.

Do veľkoobjemového odpadu je možnosť dávať  predmety, ktoré pre ich rozmer nie je možné umiestniť do smetných nádob, ako je starý nábytok, sanita, koberce, matrace a podobne.

Do  veľkoobjemového  odpadu  nepatrí  odpad,  ktorý  je  možné  odovzdať  podľa kalendára zvozu ako triedený separovaný odpad  –  plasty,  papier,  sklo,  kovy,  ďalej sem  nepatrí  komunálny  odpad,  nebezpečný   odpad,  ďalej  biologický odpad, haluzina, orezané kríky, stromy.

Prosíme občanov, aby rešpektovali uvedené pokyny.

Dátum vloženia: 19. 5. 2022 14:05
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 5. 2022 14:08